Реєстрація та внесення змін (ТОВ, ПП, ФОП)

Реєстрація та внесення змін (ТОВ, ПП, ФОП)

Реєстрація та внесення змін (ТОВ, ПП, ФОП)

Оберіть бажаний розділ

Зміна керівника підлягає обов’язковій державній реєстрації та повідомлення податкових органів. Тільки з моменту державної реєстрації новий директор стає офіційним керівником підприємства і згідно статуту є уповноваженою особою на управління та представництво інтересів підприємства.

Ознайомитись детальніше

З діяльністю підприємства склад учасників (співзасновників) може змінюватися. Це випадки, коли потрібно виключити одного з засновників, або він сам захоче вийти зі складу засновників, або здійснити відчуження своєї частки в статутному капіталі, або просто знадобиться додатково ввести складу засновників фізичну або юридичну особу. Всі ці зміни в складі засновників підлягають обов’язковій державній реєстрації.

Ознайомитись детальніше

Назва – це обов’язковий унікальний атрибут підприємства, яке складається з організаційно-правової форми та безпосередньо з назви. Назва підприємства під час реєстрації включаються до Єдиного державного реєстру підприємств, організацій та установ.

Ознайомитись детальніше

При здійсненні господарської діяльності юридичною особою, іноді виникає необхідність у зміні юридичної адреси (зміна місцезнаходження) або фізичною особою – підприємцем необхідність у зміні місця проживання. Ці зміни підлягають державній реєстрації та внесенню в державний реєстр, тільки після цих дій підприємство офіційно числиться за новою адресою.

Ознайомитись детальніше

Статутний капітал – це сукупність в грошовому еквіваленті внесків засновників при створенні підприємства для забезпечення його діяльності в розмірах, визначених установчими документами. Статутний капітал є незмінним протягом діяльності підприємства (якщо засновники підприємства не приймуть рішення про зміну його розміру). Статутний капітал не має матеріального визначення. Він є сумою внесків засновників у грошовому вираженні. Кожен учасник може внести свій внесок у статутний капітал у будь-якому вигляді – грошовими коштами, матеріальними і нематеріальними активами. Після того, як засновники внесли свої внески, підприємство отримує в своє розпорядження кошти, матеріальні та нематеріальні активи. Для початку діяльності підприємство використовує ці кошти, матеріальні та нематеріальні активи.

Ознайомитись детальніше

Першою стадією створення юридичної особи є прийняття рішення про заснування. На цій стадії засновники майбутньої юридичної особи вирішують питання про:

  1. Найменування юридичної особи;
  2. Місцезнаходження
  3. Розмір статутного фонду (капіталу), та як він буде розподілений між засновниками
  4. Хто буде керівником юридичної особи.

Ознайомитись детальніше

Дотримуючись принципу надання професійних бізнес-послуг ” супровід з першого кроку”, який є гаслом, адвоката Вікторії Джус, надає класичну послугу Реєстрація підприємств “під ключ”. В цю послугу входить реєстрація бізнесу найпоширеніших організаційно-правових форм, – реєстрація ТОВ, реєстрація приватного підприємства, які найбільше підходять для малого та середнього бізнесу. Допоможемо зареєструвати підприємство у Києві та Київській області. Супроводжуючи бізнес “з першого кроку ” надаємо юридичний аутсорисинг поточної дільності, послуги корпоративних юристів,бухгалтерські послуги з постановки та ведення бухгалтерії підприємства.

Ознайомитись детальніше

 Адвокат Вікторія Джус, здійснює реєстрацію ФОП, та вчинення всіх реєстраційних процедур «під ключ», включаючи підготовку реєстраційних карт, представництво в державного реєстратора та в нотаріуса, а також при постановці на облік в держаних органах, при виготовленні печаток і відкритті рахунку у банку на території  м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).

Ознайомитись детальніше

Ми підготуємо реєстраційну картку для здійснення державної реєстрації припинення фізичною особою-підприємцем підприємницької діяльності згідно з її рішенням та здійснимо представництво фізичної особи в ЄДР з цих питань.

Ознайомитись детальніше

Адвокат Вікторія Джус готова пропонувати свої послуги в усуненні проблем під час процедур по ліквідації підприємств та юридичних осіб в сукупності з комплексними юридичними послугами для процесу припинення під час ліквідації юридичних осіб. Найбільш поширеною послугою є ліквідація ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю) чи ліквідаційні процедури по ПП (приватний підприємець). Ці організаційно-правові форми є найбільш поширеними для можливості вести малий та середній бізнес.

Ознайомитись детальніше