Нерухомість та будівництво

Нерухомість та будівництво

Нерухомість та будівництво

Оберіть бажаний розділ

Реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт в м. Києві та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка).

Реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт здійснюється з дотриманням вимог Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.

Ознайомитись детальніше

Юридична компанія «АЛВІКА», під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території м. Київ та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка), пропонує допомогу в підготовці необхідного пакету документів та супроводження процедури отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

Ознайомитись детальніше

З січня 2013 року БТІ припинило своє існування як реєстраційний орган. Це нововведення повинне було поліпшити становище з реєстрацією нерухомого майна, спростити порядок подачі документів і полегшити життя простому громадянину. Але як завжди при всіх нововведеннях залишаються недоробки, населення, як слід, не було проінформовано, а тому залишилося багато питань. Ми допоможемо Вам не заглиблюватися в суть проблеми, просто передайте її нам і ми вирішимо її за Вас за цілком прийнятну ціну і в належні терміни.

Ознайомитись детальніше

Фахівці юридичної компанії ТОВ “АЛВІКА”, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території  м. Київ та Київської області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка), мають достатньо практики та теоретичних знань для професійного надання послуг у земельних справах.

Ознайомитись детальніше

Право власності на нерухоме майно є одним із найважливішим правом громадянина, закріплене конституційно. Тільки досвідчені юристи допоможуть Вам розібратися в різноманітті угод з нерухомістю, захистити свої будинки, землю, квартири від посягання шахраїв і квартирних аферистів.

Джус Вікторія Віталіївна – професійний адвокат, що здійснює свою діяльність на території Києва та Київської області  забезпечить бездоганне вирішення всіх питань, що виникають у сфері нерухомості

Ознайомитись детальніше