Реєстрація декларацій в ДАБК

Реєстрація декларацій в ДАБК

Реєстрація декларацій в ДАБК

Реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт в м. Києві та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка).

Реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт здійснюється з дотриманням вимог Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.

Декларація приймається в дозвільному центрі за місцезнаходженням об’єкта.

Реєстрація декларації проводить Інспекція за місцезнаходженням об’єкта на безоплатній основі.

Замовник (його уповноважена особа) заповнює і подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до Інспекції два примірники декларації за формою згідно з додатком.

Один примірник декларації після проведення реєстрації повертається замовнику, другий – залишається в Інспекції, яка її зареєструвала.

Замовник відповідно до закону відповідає за повноту і достовірність даних, зазначених у поданій ним декларації.

Інспекція протягом п’яти робочих днів з дня надходження до неї декларації перевіряє повноту даних, зазначених у декларації, та реєструє її.

У разі якщо декларація подана чи оформлена з порушенням встановлених вимог, Інспекція повертає його замовнику з обґрунтуванням причин повернення у строк, передбачений для її реєстрації.

Реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт в м. Києві та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка).

Будівельні роботи – роботи з нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту.

Будівельні роботи можуть виконуватися замовником після отримання документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, та:

  • подання замовником за формою повідомлення про початок виконання будівельних робіт Державній архітектурно-будівельній інспекції або його територіальному органу за місцезнаходженням об’єкта будівництва – щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, які не потребують реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт або отримання дозволу на виконання будівельних робіт, згідно переліку об’єктів, будівництво яких здійснюється після направлення повідомлення про початок виконання будівельних робіт;
  • реєстрації відповідною інспекцією декларації – щодо об’єктів будівництва, що відносяться до I-III категорії складності;
  • видачі замовнику Інспекцією дозволу на виконання будівельних робіт – щодо об’єктів будівництва, що відносяться до IV і V категорії складності.

Реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт відбувається аналогічно порядку реєстрації декларації про початок виконання підготовчих робіт.

Декларація про початок робіт

Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації в м. Києві та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка).

Прийняття в експлуатацію об’єктів, що відносяться до I – III категорії складності, та об’єктів, будівництво яких здійснено на підставі будівельного паспорта, проводиться шляхом реєстрації Державною архітектурно-будівельною інспекцією та її територіальними органами поданої замовником декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Реєстрація декларації здійснюється з дотриманням вимог Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.

Декларація про готовність

Досвід і професіоналізм фахівців юридичної фірми  «АЛВІКА», під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території м. Київ та Київській області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка), глибоке знання всіх галузей права, індивідуальний підхід до кожного клієнта – дозволяє нашій команді досягати потрібного результату при реєстрації документів в ДАБК.