Юридичне супроводження виборчої кампанії

Юридичне супроводження виборчої кампанії

Юридичне супроводження виборчої кампанії

Враховуючи складність і багатогранність виборчого процесу, необхідність прийняття рішень в обмежені проміжки часу – на перше місце при виборі юриста виборчого штабу кандидата в депутати місцевих рад, сільських, селищний, міських голів, а також кандидатів в депутати Верховної Ради України висувається його досвід.

Юридична компанія “АЛВІКА”, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, пропонує послуги з комплексного правового супроводу виборчої кампанії різного рівня на території м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).

Наші кваліфіковані фахівці у сфері виборчого законодавства пропонують майбутнім кандидатам в додепутати місцевих рад, сільських, селищний, міських голів, а також кандидатів в депутати Верховної Ради України різні форми співпраці: від консультування з окремих питань практичного застосування норм виборчого права до комплексного юридичного супроводу виборчої кампанії.

Юридична компанія “АЛВІКА” надає наступні послуги на юридичне супроводження виборчої кампанії та депутатів у депутати місцевих рад, сільських, селищний, міських голів, а також кандидатів в депутати Верховної Ради України:

  • Консультування кандидатів з питань практичного застосування виборчого законодавства;
  • Збір та підготовка документів для висунення та реєстрації кандидата, списків кандидатів;
  • Перевірка матеріалів ЗМІ та публікацій для ЗМІ своїх кандидатів, контроль за агітаційно-друкованими матеріалами;
  • Забезпечення дотримання процедури формування виборчого фонду та внесення виборчої застави;
  • Забезпечення фінансових операцій кандидата та уповноваженого з фінансових питань, ведення всієї договірної роботи;
  • Забезпечення відповідності закону агітаційної кампанії кандидата;
  • Правове забезпечення зустрічей з виборцями, а також інших агітаційних масових заходів: пікетів, мітингів, походів, демонстрацій;
  • Супровід діяльності громадських приймалень;
  • Юридичний аналіз діяльності опонентів та припинення допущених ними порушень;
  • Захист інтересів кандидата у виборчих комісіях, правоохоронних органах, суді.

Зазначений вище перелік включає основні послуги і не є вичерпним.

Досвід і професіоналізм юристів нашої компанії, а також її керівника – адвоката Вікторії Джус, в галузі виборчого права. а також комплексного юридичного супроводу виборчої кампанії забезпечить створення сприятливих умов на шляху до гарантованої перемоги на виборах.