Паспортно-візовий сервіс

Паспортно-візовий сервіс

Паспортно-візовий сервіс

Оберіть бажаний розділ

Адвокат Вікторія Джус, що здійснює свою діяльність на території Києва та Київської області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Вишневе, Боярка) допоможе Вам з оформленням закордонного паспорту. Ця послуга надасть можливість оформити закордонний паспорт без черги і не збираючи зайві документи.

Ознайомитись детальніше

Звернувшись до Адвоката Вікторії Джус, Ви можете бути впевнені в бездоганної якості послуг і високому професіоналізмі. 

Ознайомитись детальніше

Необхідні документи
  • паспорт громадянина України;
  • дві (або три – у разі одержання втраченого паспорта в іншому територіальному підрозділі) фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому віку (фотокартки, що подаються для оформлення паспорта, мають бути виконані з одного негатива, із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору, виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри, обов’язкове фотографування в окулярах).

Ознайомитись детальніше

Необхідні документи
  • заява про видачу паспорта;
  • паспорт, що підлягає обміну;
  • документи, що підтверджують обставини, на підставі яких паспорт підлягає обміну;
  • платіжний документ з відміткою банку про сплату державного мита або оригінал і копію документа про звільнення від сплати державного мита.

Ознайомитись детальніше

Необхідні документи
  • заява про видачу паспорта;
  • дві (або три – у разі одержання втраченого паспорта в іншому територіальному підрозділі) фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому віку (фотокартки, що подаються для оформлення паспорта, мають бути виконані з одного негатива, із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору, виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри, обов’язкове фотографування в окулярах);
  • платіжний документ з відміткою банку про сплату державного мита або оригінал і копію документа про звільнення від сплати державного мита;
  • бездомні громадяни оформлюють паспорти замість втрачених за місцем майбутньої реєстрації місця їх проживання або перебування. При цьому до заяви про втрату паспорта долучається копія заяви про реєстрацію майбутнього місця проживання або перебування та копія виданого відповідним центром обліку бездомних осіб посвідчення про взяття на облік бездомної особи.

Ознайомитись детальніше

Адвокат Вікторія Джус, допоможе в оформленні дитячого біометричного паспорту мешканцям всієї території України, незалежно від Вашої прописки (місця реєстрації), в зручні для Вас терміни!

Ознайомитись детальніше