Видача паспорта громадянина України особам, які досягли 14-річного віку

Видача паспорта громадянина України особам, які досягли 14-річного віку

Видача паспорта громадянина України особам, які досягли 14-річного віку

Підстави для отримання послуги у паспортному столі міста Ірпеня, а також Києво-Святошинського району

  • Досягнення 14-річного віку.
  • Набуття громадянства України.
  • Повернення на постійне проживання в Україну громадян України, що постійно проживали за кордоном.

Вартість послуги та пільги

Громадяни, які досягли 14-річного віку та військовослужбовці, які отримують паспорт громадянина України вперше, звільняються від сплати державного мита.

Подача заяви до паспортного столу міста Ірпеня, а також Києво-Святошинського району

Подається заявником особисто

Необхідні документи

  • заява про видачу паспорта;
  • свідоцтво про народження;
  • дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см (фотокартки, що подаються для оформлення паспорта, мають бути виконані з одного негатива, із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору, виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри, обов’язкове фотографування в окулярах).

Іноземці та особи без громадянства, які набули громадянства України відповідно до законодавства України, отримують паспорти на підставі довідки про реєстрацію громадянином України, виданої  територіальним органом Державної міграційної служби.

Громадяни України, які постійно проживали за кордоном і повернулися на проживання в Україну, отримують паспорти в тому територіальному підрозділі, де оформлятимуть реєстрацію місця проживання.

Підставою для оформлення паспорта є паспорт громадянина України для виїзду за кордон з відміткою “Знятий з консульського обліку”, унесеною закордонною дипломатичною установою України.

Особа, яка повернулася на проживання в Україну без зняття з консульського обліку, подає до територіального органу заяву про повернення на проживання в Україну, зазначивши  адресу майбутньої реєстрації свого  місця  проживання в Україні.

Термін виконання послуги  1-2 робочі дні

Звернувшись у нашу юридичну компанію ТОВ “АЛВІКА”, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою роботу на території міста Київ та Київської області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, Бородянка, Боярка, Вишневе), Ви можете бути впевнені в якості наших послуг і нашому професіоналізмі. Наші юристи зареєструють Вас у максимально короткі терміни і з мінімумом витрат.