Судові спори

Судові спори

Судові спори

Оберіть бажаний розділ

Фахівці нашої компанії готові надати як весь комплекс послуг по захисту Ваших інтересів, так і окремі види послуг в яких виникне  необхідність. Наші юристи професійно допоможуть вирішити питання, пов’язані з позбавленням водійських прав, своєчасним і повним поверненням страхових відшкодувань при ДТП, зниженням суми позовних вимог, що пред’являються до винуватця ДТП, а також інших питань при ДТП.

Ознайомитись детальніше

Завданнями цивільного судочинства є справедливий, незалежний і своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.

Ознайомитись детальніше

До моменту, коли справа доходить вже до розлучення, у подружжя накопичується достатньо негативного ставлення один до одного. У такій ситуації роботи вистачає не тільки психологам, спеціалістам по сімейних взаємовідносинах, але і юристам, тому що саме по собі розірвання шлюбу і ланцюжок особистих і майнових наслідків цього кроку регулюється законом.

Ознайомитись детальніше

Підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб’єкта підприємницької діяльності (СПД, ФОП), мають право звертатися до господарського суду згідно з встановленою підвідомчістю господарських справ за захистом своїх:

 • порушених або оспорюваних прав;
 • охоронюваних законом інтересів, а також для вжиття передбачених Господарським процесуальним кодексом заходів, спрямованих на запобігання правопорушенням.

Ознайомитись детальніше

Законодавством України передбачена можливість звернення за захистом прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку:

 • органів державної влади; органів місцевого самоврядування;
 • посадових та службових осіб;
 • інших суб’єктів,

при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Ознайомитись детальніше

Процес стягнення заборгованості складається з ряду дій і здійснюється в такій послідовності:

 • досудове врегулювання;
 • подача позову про стягнення заборгованості;
 • порушення провадження у справі та підготовка матеріалів до розгляду в засіданні суду;
 • судовий розгляд і прийняття рішення;
 • апеляційне та касаційне оскарження судових рішень;
 • виконання рішення суду.

Ознайомитись детальніше

Нажаль, не можна забувати про те, що в даний час навіть пройшовши всю процедуру страхування (тобто уклавши договір, сплативши страхову премію і отримавши страховий поліс), не можна бути повністю впевненим у тому, що при настанні страхового випадку відшкодування буде виплачено страховиком своєчасно і в повному обсязі. Адже нерідкі випадки, коли окремі недобросовісні страхові компанії готові йти на всілякі хитрощі тільки для того, щоб затягнути виплату страхового відшкодування або взагалі не виплачувати її.

Тому, своєчасне звернення за отриманням кваліфікованої юридичної допомоги (юридична консультація) дозволить Вам мінімізувати ризики неотримання страхового відшкодування внаслідок настання страхового випадку.

Ознайомитись детальніше

Оскарження рішень контролюючих органів (ДПС) – оскарження платником податку податкового повідомлення – рішення про визначення сум грошового зобов’язання платника податків, або будь-якого рішення контролюючого органу в порядку і строки, встановлені Податковим кодексом України за процедурами адміністративного оскарження, або в судовому порядку.

Ознайомитись детальніше

Для того щоб заробляти, потрібно працювати. Трудяться всі – і роботодавці і працівники, недарма ці слова навіть звучать однаково. І працівників і роботодавців пов’язує місце роботи, схожі цілі і бажання – тим і іншим хочеться заробити гроші. І все ж у працівників і роботодавців дуже багато розбіжностей, часом вони настільки гострі, що вирішити їх можна лише в суді.

Ознайомитись детальніше

Адвокат Вікторії Джус, пропонує послуги з комплексного правового супроводу врегулювання спорів з банками, а також іншими кредитними установами на території м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).

Ознайомитись детальніше

Вміст вкладки