Адвокат по ДТП

Адвокат по ДТП

Адвокат по ДТП

Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) – подія (небезпечний випадок), що сталася під час дорожнього руху транспортного засобу (далі – транспортний засіб), унаслідок якої загинули або травмовані люди чи завдані матеріальні збитки. Людині, що потрапила в ДТП складно самостійно правильно оцінити ситуацію внаслідок психологічного стану і незнання юридичних нюансів захисту власних інтересів.

Фахівці нашої компанії готові надати як весь комплекс послуг по захисту Ваших інтересів, так і окремі види послуг в яких виникне  необхідність. Наші юристи професійно допоможуть вирішити питання, пов’язані з позбавленням водійських прав, своєчасним і повним поверненням страхових відшкодувань при ДТП, зниженням суми позовних вимог, що пред’являються до винуватця ДТП, а також інших питань при ДТП. Вирішення спорів в наслідок ДТП часто затягується на тривалий період. Даний  процес передбачає необхідну низку процедур, де також необхідна кваліфікована юридична допомога водію, постраждалому в ДТП, а часто і захист від свавілля та незаконних рішень ДАІ чи страхових компаній.

Послуги, що надаються юридичною фірмою  «АЛВІКА» включають:

  • юридичні консультації при ДТП;
  • оскарження дій, рішень ДАІ і страхових компаній;
  • участь в незалежній автотехнічної експертизі;
  • складання процесуальних документів, позовних заяв, підготовка пакету документів, для звернення до суду або в правоохоронні інстанції;
  • відшкодування збитку, отриманого в результаті ДТП, стягнення морального і матеріального збитку;
  • представлення інтересів і вирішення процесуальних питань у суді, пов’язаних з позбавленням прав керування транспортними засобами після дорожньо-транспортної пригоди і відшкодуванням збитку після ДТП.

Досвід і професіоналізм працівників юридичної фірми «АЛВІКА», співпраця з державними органами, індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нашій команді досягати потрібного результату при вирішенні справ внаслідок ДТП.