Реєстрація права власності в Укрдержреєстрі

Реєстрація права власності на нерухоме майно з 1 січня 2013 проводиться в Державній реєстраційній службі.

З січня 2013 року БТІ припинило своє існування як реєстраційний орган. Це нововведення повинне було поліпшити становище з реєстрацією нерухомого майна, спростити порядок подачі документів і полегшити життя простому громадянину. Але як завжди при всіх нововведеннях залишаються недоробки, населення, як слід, не було проінформовано, а тому залишилося багато питань. Ми допоможемо Вам не заглиблюватися в суть проблеми, просто передайте її нам і ми вирішимо її за Вас за цілком прийнятну ціну і в належні терміни.

Свідоцтво про право власності

Наша компанія надає консультації та послуги з реєстрації прав власності в Укрдержреєстрі Києва та Київської області (Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське). Реєстрація документів на Право Власності на об’єкти нерухомого майна проводиться після будь-якої нотаріальної операції з об’єктом нерухомості, після введення об’єкта в експлуатацію, також на підставі рішення суду, що вступило в законну силу.

Наша компанія надає оперативні послуги в даному питанні, і позбавить вас від необхідності витрачати свій час і сили на оформлення даної процедури.

Великий досвід і професіоналізм  фахівців юридичної фірми “АЛВІКА”, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, з реєстрації прав власності нерухомості в Укрдержреєстрі Києва та Київської області на об’єкти житлового та нежитлового фонду дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами. Ми цінуємо Ваш час!