Реєстрація підприємств. Реєстрація ТОВ. Реєстрація бізнесу

Реєстрація підприємств. Реєстрація ТОВ. Реєстрація бізнесу

Реєстрація підприємств. Реєстрація ТОВ. Реєстрація бізнесу

Дотримуючись принципу надання професійних бізнес-послуг ” супровід з першого кроку”, який є нашим гаслом, компанія  “АЛВІКА”, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, надає класичну послугу Реєстрація підприємств “під ключ”. В цю послугу входить реєстрація бізнесу найпоширеніших організаційно-правових форм, – реєстрація ТОВ, реєстрація приватного підприємства, які найбільше підходять для малого та середнього бізнесу. Допоможемо зареєструвати підприємство у Києві та Київській області. Супроводжуючи бізнес “з першого кроку ” надаємо юридичний аутсорисинг поточної дільності, послуги корпоративних юристів,бухгалтерські послуги з постановки та ведення бухгалтерії підприємства.

Візьмемо на себе усі етапи заснування, державної реєстрації, створення, легалізації товариств, компаній, фірм, підприємств та інших юридичних осіб на території Києва та Київської області.

Реєстрація юридичної особи та всі пов’язані із нею юридичні процедури, державна реєстрація підприємств та юридичних осіб, оформлення установчих документів, прийняття рішень про заснування, оформлення реєстраційних карток і не тільки, можуть бути замовлені в нашій компанії.

Реєстрація ПП, реєстрація ТОВ тощо, передбачає розробку статутів, оформлення установчих документів, отримання унікального найменування для реєстрації. Всі ці послуги ми пропонуємо поряд із представництвом в органі державної реєстрації. Реєстрація фірм з нами – це професійне супроводження при постановці на облік державною податковою службою та іншими державними органами. Ми допоможемо із виготовленням  та отриманням штампів і печаток, вибором умов обслуговування при відкритті рахунків в банках.

Реєстрація юридичної особи з нашою допомогою – це швидке отримання реєстраційного або податкового свідоцтва, довідки.

Якщо реєстрація приватного підприємства або товариства з обмеженою відповідальністю здійснюється нерезидентом – фізичною особою, ми допоможемо отримати ідентифікаційний номер фізичної особи без проблем.

Для того, щоб після реєстрації підприємства не було зайвого клопоту, Ви можете скористатися нашими консультаціями та рекомендаціями стосовно порядку найму персоналу на роботу, “правильних” повноважень виконавчого органу, стосовно вибору оптимальної системи оподаткування, отримання необхідних свідоцтв, довідок, інших документів (ЄП, ПДВ, акредитація суб’єктом ЗЕД на митниці, довідка про відсутність валютних цінностей за кордоном). Наші адвокати допоможуть із вирішенням корпоративних спорів про вихід учасника з товариства, продаж частки, виключення учасника та проконсультують з усіх  тонкощів процедур державної реєстрації підприємства.

Реєстрація ПП, реєстрація ТОВ, як і реєстрація фірм інших організаційно-правових форм  з 17.12.2012 року зазнала певних законодавчих змін і спрощення, хоча зазвичай і передбачає стандартний пакет документів для  реєстрації  підприємства, якого достатньо для початку здійснення підприємницької діяльності. Послуги з реєстрації підприємств передбачають та враховують певні необхідні та послідовні дії:

 • резервування назви підприємства тепер не здійснюється (але можна перевірити наявність тотожної назви безкоштовно)
 • підготовку рішення засновника або/та протоколу установчих зборів чи іншого колегіального органу про реєстрацію, заснування підприємства
 • підготовку, не менше ніж у двох примірниках, статуту, інших установчих документів, що передбачає реєстрація підприємства, або відбувається реєстрація на підставі модельного статуту
 • реєстрація юридичної особи здійснюється без обов’язкового нотаріального посвідчення пакету документів (лише за бажанням замовника)
 • здійснюємо, якщо цього бажають засновники, представництво у нотаріуса при проведенні процедури посвідчення підпису на статуті, інших установчих документах, або/та на довіреності або/та на реєстраційній карті або/та на заяві про реєстрацію
 • реєстрація ТОВ та деяких інших видів господарських товариств тепер не вимагає обов’язкового відкриття тимчасового банківського рахунка для формування капіталу (статутного фонду) та внесення грошових коштів на цей рахунок до моменту державної реєстрації товариства, що раніше підтверджувалося спеціальною довідкою банку
 • реєстрація ПП та інших юридичних осіб, відмінних від господарських товариств, і раніше не передбачала відкриття тимчасового рахунка для формування статутного капіталу
 • реєстрація підприємства, що буде засноване та проінвестоване нерезидентом – іноземним інвестором, може передбачати відкриття інвестиційного рахунку
 • реєстрація приватного підприємства або реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю, передбачає внесення в реєстраційну карту даних за кодами видів економічної діяльностіі (КВЕД), оформлення платіжних документів та реєстраційної карти, здійснення оплати збору за державну реєстрацію, підготовку пакету документів для державної реєстрації юридичної особи
 • реєстрація юридичної особи тепер передбачає внесення всіх реєстраційних даних у виписку з ЄДР і вже не потрібно окремо ставати на облік в ДПІ з отриманням довідки за формою 4-опп, або в пенсійний фонд щоб зареєструватися платником ЄСВ, хоча довідка ЄДРПОУ (статистика) вимоги щодо оформлення якої законодавчо скасовані, ще вимагається деякими органами, через те що відомче законодавство ще містить суперечливі норми.
 • реєстрація ТОВ, реєстрація ПП не обійдеться без замовлення, виготовлення та отримання штампів і печаток, готування платіжних документів, здійснення оплат
 • реєстрація та легалізація підприємства завершується оформленням карток зі зразками підписів керівника та відкриттям рахунку в банку. 

Серед необов’язкових послуг, які додатково надаються нашою компанією, наступні:

 • оформлення та надання документації для реєстрації підприємства платником податку на додану вартість (ПДВ)
 • оформлення документації для оформлення свідоцтва платника ЄП (єдиного податку)
 • оформлення документації на отримання торгового патенту
 • оформлення документації для акредитації в митній службі як суб’єкта ЗЕД

Важливо !!! Коли здійснюється реєстрація підприємства, – для фізичних осіб, які виступають засновниками юридичних осіб – і зареєстровані як підприємці, необхідно надати копію свідоцтва про державну реєстрацію ФОП, для уникнення недоліків внесенні даних при заповненні форм єдиного державного реєстру (ЄДР)

Важливо !!! Засновники повинні надати реєстратору інформацію з документами, що підтверджують структуру власності засновників – юридичних осіб, яка дає змогу встановити фізичних осіб – кінцевих власників істотної участі (більше 10%) цих юридичних осіб.

Реєстрація бізнесу можлива в інших різноманітних організаційно-правових формах.

Ми допоможемо із реєстрацією та перереєстрацією підприємницьких товариств, об’єднань підприємств та інших юридичних осіб, серед яких ще можна зустріти такі назви, зокрема:

 • ТОВ, ТзОВ (товариств з обмеженою відповідальністю)
 • ПАТ, АТ, ВАТ, ПрАТ, ЗАТ (акціонерне товариство)
 • повне товариство та командитне товариство
 • приватне підприємство – ПП, у якому може бути один або декілька засновників, що є юридичними або фізичними особами
 • дочірнє підприємство (єдиним засновником якого виступає інше підприємство)
 • іноземне підприємство (що засновуються нерезидентами)
 • підприємство об’єднання громадян
 • споживче товариство
 • виробничий, споживчий кооператив
 • благодійна організація (фонд, фундація)
 • громадське об’єднання (громадська організація)
 • підприємницьке об’єднання (асоціація, консорціум, корпорація, концерн)
 • об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ, кондомініум) тощо.

Юридична компанія “АЛВІКА”, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, пропонує послуги з комплексного правового супроводу реєстрації підприємств (АТ, ТОВ, ПП) та фізичних осіб – підприємців (ФОП) на території м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).