Реєстрація приватного підприємця. Реєстрація СПД. Реєстрація ФОП

Реєстрація приватного підприємця. Реєстрація СПД. Реєстрація ФОП

Реєстрація приватного підприємця. Реєстрація СПД. Реєстрація ФОП

Наша компанія ТОВ “АЛВІКА”, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, здійснює реєстрацію ФОП, та вчинення всіх реєстраційних процедур «під ключ», включаючи підготовку реєстраційних карт, представництво в державного реєстратора та в нотаріуса, а також при постановці на облік в держаних органах, при виготовленні печаток і відкритті рахунку у банку на території  м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).

Законодавство України та ділове мовлення, в силу його поступової трансформації, містить декілька формулювань одного і того самого поняття, які збереглися до сьогодні, і визначене у чинному Цивільному кодексі України як “фізична особа-підприємець”. Це ж поняття скорочено вживається як “ФОП”. Поряд з ними, використовуються також повні та скорочені поняття – суб’єкт підприємницької діяльності (СПД), суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа (СПДФО). Поняття “ПП” використовують, як скорочене значення понять “приватний підприємець” або “приватне підприємство”. А з російської ці скорочення звучать як “ЧП”.

Послуга “реєстрація СПД” або “реєстрація ФОП”,  виконується Західною консалтинговою групою у кількох пакетах послуг , в т.ч. “під ключ”: 

Пакет  “Державна реєстрація ФОП + єдиний податок”  – це комплексна  послуга з найбільшим попитом. Вона передбачає реєстрацію у відповідних органах та отримання свідоцтва платника єдиного податку, без оформлення найманих працівників.

Строк надання послуги – 15 робочих днів.

Послуга “Реєстрація фізичної особи підприємця”, пакет “Стандартний” , згідно з яким, ми  також здійснимо всі необхідні реєстраційні дії, якщо у Вас немає найманого персоналу і Ви бажаєте використовувати загальну систему оподаткування, або бажаєте самостійно отримати свідоцтво платника єдиного податку. Цей пакет передбачає:

 • здійснення вибірки КВЕД (кодів видів економічної діяльності), оформлення платіжних документів, реєстраційної карти, підготовка пакету документів для державної реєстрації, здійснення відповідних платежів
 • реєстрація підприємця (представництво, отримання відповідних документів) в органі державної реєстрації, а також:
 • формування та подача документації в ДПІ для реєстрації, отримання довідки форми 4-опп
 • послуги по постановці на облік в органах соціального пенсійного страхування.

Цей пакет послуг надається протягом 3 робочих днів.

Пакет послуг “ЄП” – послуги з реєстрації платником ЄП (єдиного податку) можуть надаватися окремо від стандартного пакету. якщо немає необхідності в одночасному наданні послуг в пакеті  “Державна реєстрація ФОП + єдиний податок” .

Ця послуга надається впродовж 10 робочих днів.

Пакет “Стандартний + працівники”.  Якщо планується реєстрація підприємця, який найматиме працівників, Вам можуть знадобитися послуги по здійсненню необхідних реєстраційних дій, пов’язаних з найманням персоналу, в який входить:

 • пакет “стандартний”
 • реєстрація СПД із постановкою на облік в органах соціального страхування зі сплати єдиного соціального внеску

Вартість послуг може залежати від кількості працівників, що планується найняти.

Строк надання впродовж 15 робочих днів.

До необов’язкових реєстраційних дій можна віднести: 

 • отримання печатки, замовлення, оформлення платіжних документів та здійснення відповідних платежів – надається впродовж 5 робочих днів
 • оформлення заяви та передача документів для отримання свідоцтва платника податку на додану вартість (ПДВ) – надається впродовж 12 робочих днів
 • оформлення та передача документів для отримання свідоцтва платника ЄП – надається впродовж 12 робочих днів
 • оформлення та передача документів для отримання торгового патенту – надається впродовж 20 робочих днів
 • оформлення та передача документів для отримання акредитації суб’єкта ЗЕД на митниці – надається впродовж 5 робочих днів.

Накладні витрати зазвичай можуть складатися з плати: 

 • за державну реєстрацію 
 • за штамп або печатку (виготовлення) 
 • за нотаріальні копії
 • за канцтовари ( книги обліку, папки та інше.)
 • сплачений єдиний податок за перший місяць діяльності

Загальний кошторис реєстрації приватного підприємця складається з вартості юридичних послуг та накладних витрат

Реєстрація приватного підприємця на теритоії  м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка)  може коштувати дешевше, якщо не оформляти довіреність на представництво інтересів при отриманні документів – це можливо, якщо Ви особисто разом із представником нашої компанії прийдете до реєстратора. Замовлення оформлюється за умови пред’явлення паспорта (з нього буде знято копію) та оригіналу ідентифікаційного коду. Включення до Єдиного державного реєстру передбачає також попереднє визначення із видами діяльності згідно з КВЕД.

Сума реєстраційного збору складає – 34 грн. + комісія банку 5 грн. Єдиний податок у розмірі, визначеному місцевою радою, необхідно сплатити не менше, ніж за один місяць наперед, якщо ви віднесені до 2-ої групи платників єдиного податку. А якщо відбулася реєстрація ФОП в 3-ій  групі платників єдиного податку, тоді податок – 5% із отриманих доходів, який сплачується щоквартально, не пізніше 50 днів  після закінчення календарного кварталу.

Юридична компанія “АЛВІКА”, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, пропонує послуги з комплексного правового супроводу реєстрації підприємств (АТ, ТОВ, ПП) та фізичних осіб – підприємців (ФОП) на території   м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).