Послуги з припинення фізичною особою підприємницької діяльності

Послуги з припинення фізичною особою підприємницької діяльності

Послуги з припинення фізичною особою підприємницької діяльності

Спеціалісти ТОВ “АЛВІКА”, як ніхто інший, з перших рук дізнаються від наших клієнтів, про нові тенденції в підприємницькому середовищі, спостерігають його трансформацію, пов’язану з різними зовнішніми впливами (набранням чинності податковим кодексом, ускладненням застосування спрощеної системи оподаткування тощо).

Одночасно ми бачимо перехід на вищий рівень, від одноосібного мікробізнесу підприємця до малого та середнього бізнесу, який вже ведеться через підприємства, створені цими ініціативними і талановитими людьми.

Але ми також спостерігаємо і згортання, – припинення підприємницької діяльності фізичних осіб, через підвищення податкового тиску, ускладнене ведення обліку, відсутність у переважної більшості підприємців бачення перспектив ведення бізнесу шляхом заснування підприємства. І у тому і в іншому випадку ці підприємці звертаються до нас за послугами з припинення підприємницької діяльності, лише їхні мотиви є різними.

Починаючи з 08.07.2014 року припинення  ФОП здійснюється за 1 (один) день. 
Проходження реєстраційних процедур надзвичайно спрощено.

Звичайно, за необхідності треба буде здійснити супровід вивільнення персоналу і виплатити зарплату, заплатити податки або борги іншим кредиторам. Але це все вже можна робити після внесення в ЄДР запису про припинення фізичної особи підприємця. Наша компанія  здійснює такий супровід професійно на щоденній постійній основі.

Ми підготуємо реєстраційну картку для здійснення державної реєстрації припинення фізичною особою-підприємцем підприємницької діяльності згідно з її рішенням та здійснимо представництво фізичної особи в ЄДР з цих питань.

Компанія пропонує професійний супровід на випадок інших необхідних процедур:

  • вивільнення працівників після попередження про звільнення, що планується із подальшим повідомленням державної служби зайнятості
  • підготовчі роботи перед перевіркою ДПІ та/або безпосередня участь у перевірці
  • підготовчі роботи перед перевіркою органами соціального страхування щодо сплати єдиного соціального внеску,  підготовку документації та подальша її подача для зняття платника Єдиного податку або ПДВ з реєстрації, якщо підприємець є таким платником
  • зняття фізичної особи, суб’єкта ЗЕД, з обліку, якщо підприємець є таким суб’єктом
  • анулювання ліцензій, повернення торгових патентів, зняття з реєстрації касових апаратів, РРО, у випадку їх наявності та інше
  • підготовка документів стосовно задоволення вимог з боку кредиторів, за їх наявності
  • підготовка вимог стосовно стягнення заборгованості з боржників підприємця за їх наявності
  • підготовка документації, що стосується закриття банківських рахунків, за їх наявності
  • підготовка до проведення знищення штампів, печаток, анулювання дозволів, за їх наявності

Тривалість процедури припинення підприємця 1 робочий день.
Строки щодо інших послуг – за домовленістю сторін.

Юридична компанія “АЛВІКА”, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, пропонує послуги з комплексного правового супроводу припинення діяльності підприємств (АТ, ТОВ, ПП) та фізичних осіб – підприємців (ФОП) на території   м.Київ та Київської області (м.Ірпінь, м.Буча, с.м.т.Ворзель, с.м.т.Гостомель, с.м.т.Коцюбинське, с.м.т.Бородянка).