Самовільне залишення військової частини та Дезертирство

Адвокат з самовільного залишення військової частини та дезертирства

Якщо ви зіткнулися зі звинуваченням за статтями 407 самовільне покидання військової частини або 408 дезертирство ККУ, досвідчений військовий адвокат Джус Вікторія Віталіївна готова надати кваліфіковану юридичну допомогу на будь-якій стадії кримінальної справи.

Наші фахівці уважно розглянуть усі обставини вашої справи, зберуть необхідні докази та розроблять ефективну стратегію захисту. Адвокат допомагатиме максимально мінімізувати відповідальність за СЗЧ та захищати ваші права на всіх етапах слідства та суду. 

Адвокат за статтею 408 ККУ (дезертирство під час військового стану) забезпечує захист прав мобілізованих та військовослужбовців на будь-якому етапі кримінального процесу, включаючи апеляційні, касаційні та наглядові інстанції.

Різниця між дезертирством та самовільним зникненням з частини (СЗЧ)

Дезертирство та СЗЧ — два поняття, що дають визначення порушенням військової дисципліни, але мають свої специфічні ознаки та наслідки. 

Дезертирство — злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність за статтею 408 Кримінального кодексу України, характеризується:

  • має місце, коли військовослужбовець без дозволу зникає з військової частини з наміром ухилитися від виконання своїх обов’язків;
  • основною ознакою дезертирства є тривалість відсутності — військовий може бути відсутнім без обмеження в часі, саме це відрізняє його від самої СЗЧ.
  • основна мета військовослужбовця в такому випадку — ухилення від військових обов’язків.

СЗЧ може стосуватися ситуацій, коли військовослужбовець покидає свою частину, але не з метою ухилитися від служби, а через особисті обставини або надзвичайні ситуації, наприклад:

  • лікування, відсутність за станом здоров’я;
  • особисті обставини, які потребують термінового вирішення.

Дезертирство та СЗЧ, маючи спільні елементи, суттєво відрізняються за ознаками, мотивами та наслідками. У випадку виникнення юридичних проблем важливо отримати кваліфіковану допомогу адвоката, який спеціалізується на військових справах, для захисту прав та належного вирішення ситуації.

Навіщо потрібен адвокат та яка судова практика по дезертирству?

Досвідчений адвокат може надати неоціненну допомогу у різних аспектах кримінального процесу. Ось кілька ключових моментів, у яких послуги фахівця особливо корисні:

  • припинення провадження у справі: адвокат може суттєво допомогти коли військовослужбовець самовільно залишив військову частину;
  • звільнення від кримінальної відповідальності: фахівець зможе розробити стратегію для звільнення клієнта від кримінальної відповідальності;
  • зміна пред’явленого обвинувачення: юрист може допомогти в коригуванні звинувачення, роблячи його менш тяжким;
  • визнання рішень посадових осіб незаконними: адвокат може оскаржити незаконні чи необґрунтовані рішення, пов’язані із справою;

Звернутися до адвоката з дезертирства та СЗЧ Джус Вікторії Віталіївни означає отримати можливість максимально ефективно захистити свої права та інтереси в складній ситуації та мінімізувати покарання за СЗЧ у військовий час.

Допомога адвоката з дезертирства Джус Вікторії Віталіївни

Досвідчений адвокат надає широкий спектр юридичних послуг, спрямованих на захист прав та інтересів клієнтів на всіх етапах кримінального процесу за справами дезертирства, СЗЧ та СЗЧ зі зброєю. 

Основні напрямки нашої роботи:

  • юридична консультація: як в офісі в місті Ірпінь, так і дистанційно по телефону;
  • складання документів: ми підготуємо всі необхідні документи у максимально стислі терміни і за доступною ціною;
  • участь на стадії слідства та суду: надаємо юридичну допомогу на всіх стадіях – від затримання до вироку суду.

Звернення до адвоката Джус Вікторії Віталіївни гарантує професійний захист ваших прав та інтересів, а також максимальні зусилля для досягнення найкращого результату у вашій справі.