Послуги з реєстрації транспорту, отримання посвідчення водія

Послуги з реєстрації транспорту, отримання посвідчення водія

Послуги з реєстрації транспорту, отримання посвідчення водія

Юридична компанія “АЛВІКА”, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, надає комплексні послуги, консультації з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів (автомобілі, мототехніка) у відповідних територіальних сервісних центрах МВС, а також порядку отримання посвідчення водія всіх категорій на території м. Київ та Київської області.

Послуги надаються як для юридичних, так і для фізичних осіб, для іноземних представництв (ГДІП компанії) і для нерезидентів України, відповідно до чинного Законодавства України, Транспортного права.

Звернувшись до нас за консультацією та допомогою, Ви отримуєте послугу «під ключ» – мінімальні зусилля з Вашого боку, і максимально чітке та ефективне виконання належних процедур з боку експертів і фахівців нашої Компанії. І все це в найкоротші терміни.

Перелік послуг:

  • Отримати посвідчення водія категорій B, В1, C, С1, BE, C1E, СЕ, D1, D, D1E, DE, Т.
  • Оформити договір купівлі продажу транспортного засобу; 
  • Нотаріальні послуги (доручення на право керування автомобілем, договір купівлі-продажу); 
  • Послуги автострахування (обов’ язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, КАСКО, Зелена карта) ; 
  • Послуги авто експертного бюро; 
  • Консультації по реєстрації автомобілів у відповідних територіальних сервісних центрах МВС; 
  • Дублікати номерних знаків (дублікати, взамін втрачених або пошкоджених реєстраційних номерів; номерні знаки під американський стандарт; іменні та сувенірні номерні знаки).

Великий досвід фахівців Юридичної компанії “АЛВІКА”, під керівництвом адвоката Вікторії Джус, дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам кваліфіковану допомогу та консультацію при вирішенні даних питань за доступними цінами. Ми цінуємо Ваш час!