Отримання витягів, довідок, виписок

Отримання витягів, довідок, виписок

Отримання витягів, довідок, виписок

Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними, за винятком реєстраційних номерів облікових карток платників податків, відомостей про відкриття та закриття рахунків, накладення та зняття арештів на рахунки та майно.

Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, надаються у вигляді:

 • витягу з Єдиного державного реєстру;
Витяг з ЄДР

У витягу зазначаються:

 • найменування юридичної особи або ім’я фізичної особи – підприємця;
 • ідентифікаційний код юридичної особи або реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи – підприємця;
 • прізвище, ім’я та по батькові осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи або від імені фізичної особи – підприємця без довіреності
 • наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи або фізичної особи – підприємця;
 • дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі;
 • дата видачі виписки.

Документи та інформація, необхідні для початку роботи (отримання витягу):

 • Паспорт громадянина України (ID-картка) або інший документ , що посвідчує особу.
 •  довіреність на отримання витяг .
 • код ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр юридичних осіб-підприємців та громадських формувань) організації , на яку робиться витяг.

У разі втрати або псування документів , видані органами РАЦС (свідоцтва , витяги тощо ) громадяни можуть отримати дублікат .
Дублікат (повторний ) документ , виданий органами РАЦСу – документ повторно виданний документ зі всією інформацією яку містить оригінал  і з тотожною юридичною силою , що й оригінал, відрізняється тільки датою видачі . Для отримання повторного документа слід звеернутися в той державний орган , який видав оригінал .
Втрата юридичної сили нормативно-правового акта , на підставі якого був виданий документ, не є підставою для відмови у видачі дубліката документа. Єдиною причиною , по якій видати дублікат не вийде , є прининення діяльності відповідного державного органу . В такому випадку видача дубліката документа виконується правонаступником даної організації або архівною установою .

Ми готові швидко допомогти отримати потрібний повторний документ у найкоротші терміни без зайвих проблем.

 

Досвід і професіоналізм Адвоката Вікторії Джус, що здійснює свою діяльність на території м.Київ та Київської області  (м. Ірпінь, м. Буча, м. Гостомель, смт. Коцюбинське, м. Ворзель, м. Бородянка, м. Боярка, м. Вишгород, м. Вишневе, м. Васильків, м. Обухів, м. Макарів, м. Білогородка, м. Біла Церква та найближчі міста ) співпраця з державними органами, індивідуальний підхід до кожного клієнта роблять нашу роботу бездоганною, а досягнення мети – гарантованим.